O nas

Seclock Polska rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w połowie 2009 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzedażą, takich produktów jak:

  • śruby antykradzieżowe
  • nakrętki zabezpieczające
  • wkręty zabezpieczające

oraz kompatybilnych z nimi kluczy.
W związku z rozwojem firmy, od października 2016 roku nastąpiła zmiana formy działalności. Obecnie działamy jako Seclock Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszu.
W swojej ofercie posiadamy zarówno innowacyjne produkty Seclock (śruby zabezpieczające i nakrętki), jak również bardziej znane produkty: śruby specjalne i wkręty z gniazdami typu imbus ze szpilką, torx ze szpilką, krzyżak ze szpilką, wkręty tylko do zakręcania (bez możliwości demontażu ich), śruby i nakrętki zrywalne i inne.

 

Współpraca z zagranicznymi producentami

Naszą działalność rozpoczęliśmy od współpracy z brytyjskim producentem produktów Seclock. Brytyjska firma M.O.S.O. Precision Engineering w latach 2001-2005 otrzymała następujące patenty na wzór łbów śrub i nakrętek specjalnych Seclock:

1) Europejski Patent nr    1454070
2) UK Patent nr              GB 2382853
3) US Patent nr              US 7,051,624 B2

 
W późniejszym czasie nawiązaliśmy także współpracę z holenderską firmą Douwes, dzięki której rozszerzyliśmy nasz asortyment o pozostałe produkty typu security.

 
Działalność SECLOCK Polska jest odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku w dziedzinie zabezpieczenia różnych przedmiotów szczególnie narażonych na kradzież czy zniszczenie oraz zadowolenie naszych przyszłych klientów.