Zabezpieczenie serwisowe urządzeń elektronicznych

Urządzenia elektroniczne w naszych firmach często stanowią serce firmy. Zawierają pliki faktur, dane klientów, pracowników. Dlatego też warto zadbać o ich właściwe zabezpieczenie i serwisowanie. Jednocześnie urządzenia elektroniczne należy zabezpieczyć przed spięciami. Dlatego warto stosować materiały, które nie przewodzą prądu. Zmniejsza to ryzyko awarii elementów wewnętrznych sprzętów elektronicznych i może wydłużyć ich żywotność. Jednak nie tylko w komputerach znajdują się elementy elektroniczne wymagające przytwierdzenia. Wiele maszyn, drukarek, a nawet telefonów posiada obecnie płytki elektroniczne, które chcielibyśmy chronić od zwarć i przepięć. Niestety zazwyczaj stosowane są do tego śruby metalowe, które niedostatecznie zabezpieczają elementy elektroniczne przed awariami. Gwarantują one jedynie utrzymanie tych elementów we właściwym położeniu. Uważamy, że w dzisiejszych czasach to zdecydowanie za mało.

Dlatego też proponujemy zastosowanie śrub zabezpieczających Seclock nylonowych. Jest to nowość na rynku. Nylon jest materiałem trudno ścieralnym, niełamliwym, bardzo rozciągalnym i ma bardzo wysoką temperaturę topnienia, a co najważniejsze nie przewodzi prądu. Rozpływa się jedynie pod wpływem kwasów i stężonych zasad. Właśnie przez to produkuje się z niego koła zębate, łożyska, części maszyn, rury ciśnieniowe, foliowe opakowania, żyłki wędkarskie, sztuczne kości i ścięgna, włókna, tkaniny. Materiał ten wydaje się być idealny niemal do wszystkiego. Wychodząc naprzeciw potrzebą coraz bardziej rozwijającego się rynku elektronicznego postanowiliśmy wykorzystać go do wytworzenia śrub zabezpieczających Seclock. Wykorzystanie ich przy montowaniu płytek elektronicznych pomaga unikać zwarć i przebić. Tym samym gwarantuje większą niezawodność elementów elektroniki, oraz zmniejsza częstotliwość serwisowania sprzętu. Odpowiednio do potrzeb montażu śrub zabezpieczających z nylonu produkujemy również klucze wykonane z plastiku. Co gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Śruby zabezpieczające Seclock nylonowe występują w szerokiej gamie rozmiarów – od M3 do M20. Długość gwintów dopasowywana jest do potrzeb klienta dzięki czemu ich gama jest jeszcze większa. Dzięki tak rozległym możliwościom dopasowania rozmiarów, zwiększają się też możliwości ich zastosowania.